Akcesoria dla psa od Bubi

Czas na drugą część recenzji produktów firmy bubi.cool. Produkty, które testujemy są już z nami prawie pół roku, więc możemy rzetelnie wypowiedzieć się na ich temat.

Na pierwszy ogień pójdą adresówki – nasz must have. Nie wyobrażam sobie wyjść z Fuksem na spacer jeżeli nie ma przypiętego numeru telefonu – przezorny zawsze ubezpieczony! Długo nie wiedziałam czego tak naprawdę oczekuję od adresówek.. aż do czasu! Kiedy dostaliśmy tą od Bubi wiedziałam, że to jest dokładnie to czego potrzebujemy. Wcześniej korzystałam z metalowych adresówek z grawerem, które były dosyć ciężkie. Fuks jest małym psem, więc przy obroży nie wyglądało to zbyt dobrze i nie było wygodne. Dodatkowo metalowe adresatki mogą zawinąć się pod obrożę czy też smycz i skaleczyć psy z delikatną oraz cienką skórą. Także obijanie się o psa dosyć dużych, metalowych przedmiotów bywa nieprzyjemne. Dla mnie odpowiednia adresówka nie powinna być ani duża ani ciężka, a jednocześnie musi cechować się bardzo dużą trwałością. Fuks jak część z Was wie jest psem szalonym i bardzo aktywnym, który nie jest delikatny dla swoich akcesoriów. Nie stronimy też od zbiorników wodnych i nie boimy się deszczu, więc produkt musi być też odporny na warunki atmosferyczne.

Przejdźmy teraz do szczegółów! Wybraliśmy adresówkę „Kółko” Natural w rozmiarze M o średnicy 3cm i grubości 0,5cm. Kolor to naturalne, jasne, niebarwione drewno. Zrobiona jest z drewna jaworowego. Drewno użyte do produkcji adresówek to polskie certyfikowane drewno (FSC) oraz naturalne i ekologiczne, barwniki, oleje lub lakiery. Nieco obawiałam się tego, że jest bardzo jasna, a z Fuksem na pewno nie byłaby za długo czysta..i słusznie – na leśnych spacerach zmieniała znacznie kolor i potrafiła się brudzić, ale wystarczyło umyć ją w ciepłej wodzie z mydłem i znowu wyglądała jak nowa! Adresówki są personalizowane i sami wybieramy co ma być napisane na adresówce – ogranicza Was tylko liczba znaków! 😉 My poprosiliśmy standardowo o wygrawerowanie imienia wraz z numerem telefonu. Jak wyjęłam adresówkę z opakowania nie wierzyłam, że może być aż tak lekka! W końcu znaleźliśmy produkt, który jest lekki, mały, oferuje nam pełną dowolność tekstu na adresatce, jest trwały, a jednocześnie ma niebanalny design i pięknie się prezentuje. Dodatkowo metalowe kółka, na których mocowana jest adresatka są bardzo trwałe – przez pół roku nie zgubiliśmy adresówki, a dla nas to wielki wyczyn! Od niedawna w ofercie znajdują się także adresówki w innych kształtach i ciemniejszym kolorze. Z czystym sumieniem możemy je Wam polecić – to nasz ulubiony produkt Bubi oraz ukochane adresówki! #bubisieniegubi

Drugim recenzowanym przez nas produktem będzie torba na zakupy – coś co służy zarówno Fuksowi jak i nam! Używając na zakupach toreb wielokrotnego użytku oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale też dbamy o środowisko. My już od dawna pożegnaliśmy się z foliowymi siatkami, ale nie mieliśmy jeszcze tak pakownej, materiałowej torby na zakupy jak ta z Bubi. Torba zrobiona jest z 100% bawełny, a rączki z taśmy rypsowej. Dostępna jest w kolorze ecru i ma prosty, bardzo przyjemny design. Często pakuje w nią rzeczy na trening i bez problemu mieści się tam: polarowy kocyk, woda, miska oraz dwa szarpaki sporych rozmiarów! Torbę można prać chemicznie w temperaturze do 30 stopni używając programu do tkanin delikatnych. Nasza była prana wielokrotnie i po praniu nic złego się z nią nie działo. Sprawdzona przez nas w różnych warunkach – wytrzymała ciężary zakupów, a także bliski kontakt z dzikim Fuksem, który chciał wykraść z niej szarpaki. 😉 Służy nam już też ponad pół roku i jest używana codziennie. Jeżeli nie macie jeszcze takiej torby to bardzo ją Wam polecamy!

Wszystkie zamawiane produkty w firmie Bubi pakowane są w przeurocze, ekologiczne woreczki, które można wykorzystywać do przechowania różnego typu produktów. Uważam, że warto wspierać takie wyjątkowe firmy, które wprowadzają na polski rynek coś nowego i ciekawego!
W dalszym ciągu jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jakością produktów i z czystym sercem je polecamy!

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *