Kamizelka treningowa – Non-stop dogwear Dog training vest

Po kilku miesiącach testowania kamizelki Dog training vest czas na to żeby podzielić się z Wami moimi odczuciami.

Na stronie https://hopdog.pl/ mamy do wyboru 5 rozmiarów kamizelki. Ja zdecydowałam się na rozmiar XS, który preferowany jest dla osób ze wzrostem do 172 cm. Kamizelka jest na mnie luźna i nie ogranicza ruchów, pod spód spokojnie mieści mi się kurtka czy też gruby polar. Dostępna jest wyłącznie w kolorze czarnym.

Dane techniczne:

-odblaskowa naszywki 3M™ – przydatne zwłaszcza w sezonie jesienno-ziomowym, możemy je odpiąć jeżeli nie są nam potrzebne

-aluminiowe D-ringi

-1 tylna kieszeń tunelowa – mieści się do niej nawet nasz największy szarpak!

-2 kieszenie na piersi – te kieszenie są zamykane, więc tutaj możemy schować mniejsze rzeczy, których nie chcemy zgubić

-2 kieszenie w pasie – te kieszenie nie są zamykane, ale są bardzo pojemne. Udało mi się tam zmieścić kilka piłek, saszetkę ze smaczkami i kilka innych rzeczy

-4 pętle mocujące – możemy do nich przyczepić na karabińczyku np. saszetkę ze smaczkami, klucze, smycz itp.

– zamek YKK™ – zamek wytrzymuje szaleństwa na plaży i działa bez żadnego zarzutu

-siatka – dzięki siatce zapewniony jest przepływ powietrza dzięki czemu zapewniony jest przepływ powietrza i kamizelka świetnie się sprawdza także latem

-3-warstwowa membrana – membrana jest bardzo wytrzymała, chroni przed deszczem i jestultra lekka

Nie wiem jak Wy, ale ja na spacery i treningi z psem zabieram mnóstwo rzeczy, więc kamizelka okazała się wybawieniem! Teraz mogę wybrać się na spacer z Fuksem bez dodatkowego plecaka czy też torby. W kamizelce bez problemu mieszczą mi się klucze, portfel, saszetka ze smaczkami, dwie piłki, szarpak, składana miska i mała butelka z wodą i odpiętą smycz.

Wielkim plusem jest możliwość regulacji kamizelki w pasie i u dołu. Bardzo nie lubię jak rzeczy zabierają mi talię i odstają, po wyregulowaniu w pasie według mnie kamizelka wygląda dużo lepiej. Bez problemy pod spód kamizelki po wyregulowaniu dołu mieści się też pas biodrowy. Kamizelka jest bardzo wygodna – nic mnie nigdzie nie uwiera, nic się nie podnosi podczas treningu.

Jednak najważniejszym aspektem podczas wyboru kamizelki do treningów z Fuksem jest dla mnie wytrzymałość materiału, z którego jest wykonana. Fuks to terrier z krwi i kości, delikatne zabawy nie są dla niego. Podczas treningów często na mnie skacze, na treningach często noszę go też pod pachą, a on wije się jak dziki wąż, więc ważne było dla mnie to żeby kamizelka wytrzymała takie obciążenia. Po kilku miesiącach takich zabaw kamizelka nie ma żadnych śladów użytkowania, co moim zdaniem jest najlepszą rekomendacją! Bardzo doceniam też to, że pomimo, że wykonana jest z bardzo mocnego materiału przy tym jest też bardzo lekka.

Kamizelka zdecydowanie zwiększyła komfort naszych treningów na zewnątrz i dużo częściej co bardzo cieszy Fuksa wykonujemy je na dworze. Dodatkowo podczas skoków Fuksa chroni mnie przed podrapaniem!

Zdecydowanie mogę polecić ją wszystkim, którzy poszukują lekkiej, wytrzymałej i pojemnej kamizelki do treningów z psem. Myślę, że te szczęśliwe pyski psiaków na zdjęciu poniżej powinny Was przekonać!

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *