Legowisko dla psa Flaming od Bakado! Gdy komfort jest najważniejszy.

Fuks w swoim psim życiu bardzo ceni sobie sobie komfort. Dlatego dzisiaj przedstawimy Wam jego ulubione legowisko firmy Bakado.


Wybraliśmy wzór we flamingi, rozmiar M (długość 90 cm, szerokość 70 cm) – teraz wiem, że spokojnie wystarczyłby nam rozmiar S, ale przynajmniej Fuf ma miejsce na legowisku żeby spokojnie się wyciągnąć i mieć jeszcze miejsce na swoje zabawki, które wszędzie za sobą zabiera.

Parametry techniczne:

  • produkt polski
  • mocne szwy
  • unikatowy design
  • zdejmowany pokrowiec który można prać
  • specjalne komory we wnętrzu legowiska zapobiegają przesuwaniu się wypełnienia
  • wytrzymały materiał sawana o zwiększonej odporności na zadrapania i przetarcia, łatwy w utrzymaniu czystości
  • spód legowiska z alcantary – mocny, odporny na ścieranie materiał, który odznacza się długą żywotnością i łatwością w utrzymaniu
  • antyalergiczne i niezbijające się wypełnienie – kulki silikonowe (sztuczny puch) – niewielki granulat kulek oraz specjalne kanaliki przepuszczające powietrze sprawiają, że legowisko jest puszyste i sprężyste, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do budowy anatomicznej psa.

Legowisko jest z nami już 4 miesiące i muszę przyznać, że jest genialne. Pokryte jest bardzo wytrzymałym materiałem – Fuf przed ułożeniem zawsze układa sobie legowisko drapiąc je. Dodatkowo je na nim różnego typu gryzaki, które też łatwo mogą haczyć materiał. Na szczęście jego próby zniszczenia legowiska nie pozostawiają na nim żadnych większych śladów. Jedyne czego żałuję to fakt, że wybrałam bardzo jasny kolor, przez co legowisko musi być dosyć często prane, ale to nauczka na przyszłość. Pokrowiec jest ściągany i można go bez obaw prać, więc nie było z tym problemu. Legowisko było już prane z 5 razy – po każdym praniu wygląda jak nowe! Niewątpliwym plusem jest też to, że materiał po wypraniu schnie w ekspresowym tempie.


Wypełnienie jest równie istotne co materiał zewnętrzny. Jeśli będzie wykonane z kiepskiego tworzywa będzie szybko się zbijało i zniekształcało – nasze legowisko jest w dalszym ciągu puszyste i sprężyste, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do budowy anatomicznej psa. Dla nas przy wyborze legowiska zawsze najważniejsza jest jakość, więc gdybyśmy mieli wybierać raz jeszcze na pewno ponownie wybralibyśmy to samo legowisko, no może tylko inny wzór ze względu na jasny kolor. Polecamy!

Legowisko możecie kupić na stronie https://bakado.pl/

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *