Nasz pierwszy zestaw spacerowy – Lis w lesie od Kettu!

Dzisiaj napiszemy o naszym pierwszym i jednocześnie ulubionym zestawie spacerowym od Kettu.
Testy trwają już rok. Wybraliśmy obrożę półzaciskową – wzór Lis w lesie z czarnymi okuciami, rozmiar XS, szerokość taśmy 2,5 cm. Wzór „Lis w lesie” stworzony dla wszystkich lisów, pso-lisów i wcale-nie-lisów – to nas przekonało przy wyborze wzoru. Lis pasuje idealnie do naszego liso-dzika! Obroża półzaciskowa jest dobrym rozwiązaniem dla psów, które lubią się wyślizgiwać z normalnej obroży. Nie rozpina się jej – zakładana jest przez głowę. Dzięki blokującemu kółku ma też opcję przypięcia w taki sposób, aby obroża nie zmniejszała swojego obwodu.

Taśmy wykonane są z miękkiego przyjemnego w dotyku materiału. Kolory bardzo intensywne – na żywo jeszcze bardziej niż na zdjęciach – to dla mnie wielki plus. Materiał po wypraniu wygląda w dalszym ciągu jak nowy i nie blaknie. Taśmy są bardzo solidne – Fuf ich nie oszczędzał, a sprawdzaliśmy je w niemal każdych warunkach. Dodatkowo Fuks potrafi mocno szarpać na spacerach, a obroża jest dalej w perfekcyjnym stanie. Jedyne co bym zmieniła to wybór okuć – wybraliśmy czarne okucia – przy tak intensywnym użytkowaniu dosyć szybko się poprzecierały.

Na spacerach największą furorę robi smycz – wybraliśmy długość 350 cm – rzadko spotyka się do wyboru tak długie smycze, a my jesteśmy fanami takiej długości. Smycz jest przepinana co umożliwia dopasowanie długości do potrzeb danej chwili. Jest to nasza ulubiona smycz, którą wybieramy najczęściej ze względu na wygodę – nawet jeżeli zbytnio nie pasuje do obroży. Żaden zestaw nie wytrzymał z nami tak długo!

Co mogę więcej powiedzieć? Kundelki też kochają być stylowe! Wzory są niepowtarzalne i moim zdaniem jedne z najpiękniejszych na polskim rynku. To na pewno nie ostatni nasz zestaw. Polecamy z czystym sercem!

Zamówienia możecie składać na stronie Kettu.

Bonus na pożegnanie psiampir w lesie!

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *